Centrum Chirurgii Plastycznej Artplastica


Klinika - O Klinice


Najwyższy poziom oferowanych usług znajduje odbicie w strukturze pacjentów. Niewątpliwy rozgłos, jaki zdobyła placówka zaowocował również napływem pacjentów spoza granic Polski. Aby skorzystać z oferowanych usług, o których najczęściej dowiedzieli się od znajomych, Klinikę odwiedza coraz większa liczba osób z krajów Europy Zachodniej: Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz Belgii i Holandii. Gościmy u siebie także pacjentów ze Stanów Zjednoczonych oraz Australii.
Szczycimy się faktem, iż jesteśmy jedną z najczęściej polecanych placówek chirurgii plastycznej przez naszych pacjentów.

ISO 9001:2000 i PN-N-18001:2004

Już od blisko 2 lat, decyzją Prezesa Zarządu w Klinice wdrażany był Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
19 grudnia 2008 roku w Klinice odbył się audit Biura Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A. uwieńczony niekwestionowanym sukcesem zespołu Kliniki.
Auditorzy byli po ogromnym wrażeniem pracy zarówno zespołu administracyjnego, jak i medycznego. Polityka jakości kliniki, stawiająca jako priorytet dobro pacjenta, przestrzeganie wszelkich norm prawnych i etycznych, stanowi bez wątpienia o jakości oferowanych usług i wyjątkowości tego miejsca.Siedziba Kliniki ARTPLASTICA

Specjalnie dobrana lokalizacja umożliwia pacjentom oraz osobom towarzyszącym łatwy, dogodny dojazd. Usytuowanie w jednej z najbardziej reprezentacyjnych i najpiękniejszych dzielnic Szczecina, przy Lasku Arkońskim, uatrakcyjnia pobyt, zapewnia również tak potrzebny w okresie rekonwalescencji spokój i korzystny mikroklimat.

Oczekiwania pacjentów połączone z naszym wieloletnim doświadczeniem, pozwoliły uzyskać doskonałe proporcje i harmonię pomiędzy medyczną częścią Kliniki a komfortowo urządzoną częścią pensjonatową.
Rekonwalescenci pod całodobową opieką medyczną i w kameralnej atmosferze szybko wracają do pełni sił.chirurgia plastyczna operacje plastyczne
Aparatura medyczna
Wyposażenie Kliniki stanowi aparatura i sprzęt medyczny najnowszej generacji. Preparaty stosowane do wykonywania zabiegów są importowane od najbardziej cenionych producentów zagranicznych, zaopatrujących kliniki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Równocześnie posiadają one odpowiednie certyfikaty, świadectwa rejestracji wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej oraz akceptację Państwowego Zakładu Higieny i Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej.
Zabieg operacyjny

Dla naszych specjalistów, doświadczonych chirurgów plastyków, każdy pacjent jest indywidualnością i wymaga stworzenia takiego planu zabiegu i rekonwalescencji, który będzie uwzględniał jego potrzeby. Pierwszym pytaniem zadawanym pacjentowi podczas konsultacji jest: "co Pani/Panu przeszkadza w obecnym wyglądzie?" Najważniejsze są bowiem odczucia pacjenta i do nich dostosowujemy propozycje zabiegów. Dla naszych pacjentów szukających skutecznej metody odchudzania wprowadziliśmy metodę balona żołądkowego BIB-system. Metoda ta wprowadzona została by wspomagać nie tylko odchudzanie ale i racjonalny sposób odżywiania.

operacje plastyczne Nad prawidłowym przebiegiem zabiegu czuwa cały zespół operacyjny, co minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań i pomaga w osiągnięciu jak najlepszych efektów. Podczas pobytu w naszej Klinice pacjenci przez cały czas znajdują się pod troskliwą opieką chirurga plastyka wykonującego zabieg, a personel medyczny całodobowo czuwa nad ich stanem, gotów spełnić wszelkie życzenia.