» Reklama

ModiFace.pl - gabinety kosmetyczne, chirurgia plastyczna, odmładzanie

Odmładzanie - Sculptra

Sculptra

Zdjęcia przed

i po zabiegu:

zabieg_19_1_1.jpg zabieg_19_1_2.jpg
zabieg_19_2_1.jpg zabieg_19_2_2.jpg

Z upływem czasu skóra traci swój jędrny i młody wygląd. Tkanka tłuszczowa ulega zanikowi, sprawiając, że twarz staje się wychudzona co dodatkowo ją postarza. Skóra staje się coraz cieńsza co prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd.
Preparat Sculptra wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki ponadto przywraca utraconą objętość twarzy będące następstwem procesu starzenia
Sculptra jest preparatem medycznym przeznaczonym do wstrzyknięć zawierającym mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Polimery kwasu mlekowego występują w dużych ilościach w organiżmie ludzkim, również używane są do produkcji nici chirurgicznych.
Sculptra służy do bez operacyjnego liftingu twarzy .Efektem działania substancji jest stymulacja fibroblastów i produkcja własnego kolagenu, który uzupełnia niedobory w skórze.
Zapewnia to naturalnie wyglądający efekt. Preparat działa stopniowo przywracając to co zostało utracone. Efekty leczenia mogą utrzymywać się przez ponad 2 lata.

Zastosowanie preparatu
Preparat Sculptra można stosować do korekcji różnych partii twarzy
Zmarszczek nosowo - wargowych
Bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych)
Zapadniętych policzków
Zmarszczek na policzkach i podbródku
Okolic kości policzkowych

Zabieg
Na godzinę przed zabiegiem skórę należy pokryć kremem zawierającym środek znieczulający (EMLA). Preparat Sculptra podajemy bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejsca wkłucia i do minimum redukują ból .Po przeprowadzonym zabiegu należy wykonać masaż leczonego obszaru skóry co zapewni prawidłowe rozmieszczenie produktu. Po zabiegu mogą pozostać niewielkie zasinienia, zaczerwienienia, które ustępują po 2-3 dniach od rozpoczętego leczenia.

Przeciwwskazania
Ciąża i okres karmienia
Zmiany zapalne w obrębie skóry
Skłonność do występowania blizn przerostowych


Efekty
Sulptra jest preparatem dającym znakomite efekty korekcji głębokich fałd i zmarszczek oraz uzupełnienia ubytków w objętości twarzy. Jest to metoda dyskretna ,której efekty kosmetyczne pojawiają się stopniowo .Pełna korekcja wymaga wykonania 2 lub 3 zabiegów a rezultaty wyglądające bardzo naturalnie powinny być widoczne po około 6 tygodniach
Badania kliniczne wykazały że efekt działania preparatu Sculptra może się utrzymywać przez ponad 2 lata.