» Reklama

ModiFace.pl - gabinety kosmetyczne, chirurgia plastyczna, odmładzanie

Odmładzanie - Regeneris

Osocze
bogatopłytkowe
REGENERIS

 

Czym jest Regeneris?

Regeneris czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki I czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu zyskuje ona młodzińczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna I wyraźnie młodsza. Regeneris jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu I komórek macierzystych.

Przed zabiegiem Po zabiegu

Zabieg

Zabieg jest szybki I prosty. W pierwszej fazie pobierana jest krew pacjenta. Po wirowaniu w ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów I leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie do probówek dodawany jest odczynnik który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób otrzymujemy osocze bogatopłytkowe. Regeneris jest następnie wstrzykiwany do skóry.

Zastosowanie

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Regeneris jest przeznaczony dla osób , których skóra wymaga odnowy, a którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.

Regeneris może poprawić wygląd takich miejsc jak:

policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, wypełnianie blizn po trądziku, łysienie typu męskiego

Efekty

Regeneris przywraca skórze:

  • młodość i witalność
  • gęstość I napięcie
  • odżywia ją i regeneruje
  • fakturę i koloryt

Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzania fibroplastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.