Prywatna Klinika Okulistyczna Oftalmika


Zobacz Wirtualny Spacer

Prywatna Klinika Okulistyczna OFTALMIKA stanowi kontynuację działającego od 1989 roku Prywatnego Gabinetu Okulistycznego prof. dr med. Józefa Kałużnego.
Na przestrzeni lat, poprzez liczne inwestycje, nasz ośrodek zajął wiodącą pozycję w regionie w zakresie diagnostyki okulistycznej. W roku 2001 rozszerzyliśmy zakres działalności o operacje okulistyczne. Dzięki personelowi o najwyższych kwalifikacjach i najnowocześniejszemu instrumentarium, również w tym segmencie osiągnęliśmy pozycję lidera wykonując ponad 5000 zabiegów.
Dnia 19.04.2008 odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu do którego została przeniesiona dotychczasowa działalność. Przestronna przychodnia, składająca się z 6 gabinetów i 4 pracowni, zapewnia najwyższy komfort zarówno dla pacjenta jak i dla pracującego lekarza.
Dzięki wygodnym salom łóżkowym i ultranowoczesnej sali operacyjnej zabiegi przeprowadzane są w wyjątkowo bezpiecznych, przyjaznych pacjentowi warunkach.
Dermatologia estetyczna to nowa usługa którą wprowadziliśmy w październiku 2008r.
W styczniu 2009 sala operacyjna została wyposażona w dwa najnowocześniejsze urządzenia do mikrochirurgii oka: mikroskop Lumera T firmy Zeiss oraz fakoemulsyfikator Infiniti z funkcją OZil firmy Alcon.
Na początku roku 2009 podpisaliśmy również umowę na wykonywanie operacji zaćmy i witrektomii w ramach kontraktu z NFZ. Dzięki czemu pacjenci mogą być operowani w Prywatnej Klinice Okulistycznej OFTALMIKA bezpłatnie